پرن کالا

ثروتمندترین حیوانات جهان!

وبلاگ

۲۶ مهر ۱۳۹۹ 355 بازدید
پرن کالا

ثروتمندترین حیوانات جهان!

ثروتمندترین حیوانات جهان!

تایم با انتشار گزارشی به معرفی ۱۰ حیوان خانگی ثروتمند جهان در طول تاریخ و برآورد میزان ثروت آنها پرداخت.

به گزارش سایت پرن کالا به نقل از گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ نشریه تایم فهرستی از ۱۰ حیوان خانگی ثروتمند جهان را منتشر کرد. در این گزارش میزان ثروت این حیوانات نیز مشخص شده است:

۱- گونتر چهارم: پس از درگذشت کونتس «کارلوتا لیبن‌اشتاین» در سال ۱۹۹۱ میلادی، تمامی ثروت ۸۰ میلیون دلاری‌‌اش طبق وصیت‌نامه اش‌ به سگ خانگی‌ وی «گونتر سوم» تعلق گرفت. دارایی این سگ خوش‌شانس که اکنون به ۳۷۵ میلیون دلار افزایش یافته است، پس از مرگ وی به وارث پس از او «گونتر چهارم» رسید. این سگ نازپرورده صاحب چند ویلا در ایتالیا و باهاماست و در سال ۲۰۰۰ میلادی نیز وکلای این سگ، ساحل متعلق به یک خواننده مشهور را در میامی آمریکا به مبلغ ۷.۵ میلیون دلار از وی خریداری کردند.

 

2- گربه عبوس: این گربه‌ ترش‌رو که به گربه محبوب اینترنت شهرت دارد، به دلیل اخم همیشگی‌اش حدود یک میلیون فالوور در اینستاگرام دارد! این گربه در یک فیلم نیز به ایفای نقش پرداخته و یک برند قهوه نیز به نام وی ثبت شده است. ارزش این گربه بین یک تا یکصد میلیون دلار تخمین زده شده است. با وجود این، صاحب این حیوان خانگی معتقد است، ارزش گربه‌اش به یکصد میلیون دلار نمی‌رسد و در این باره اغراق می‌شود.

۳- توبی رایمز: این سگ متعلق به « اِلا وندل» یکی از بازماندگان خانواده‌ای بسیار ثروتمند در شهر نیویورک آمریکا بود. پس از مرگ وندل در سال ۱۹۳۱، حدود ۲۳۰۰ نفر از بستگانش تصور می‌کردند از ثروت افسانه‌ای وی سهمی خواهند داشت؛ اما تمامی دارایی اِلا وندل به سگ خانگی‌اش رسید. البته این سگ تنها چند ماه پس از مرگ صاحبش زنده بود.

۴- بلَکی: نام بلکی در کتاب «گینس» به عنوان ثروتمندترین گربه تاریخ ثبت شده است. این گربه سال ۱۹۸۸ میلادی ملکی به ارزش ۱۳ میلیون دلار را از صاحب انگلیسی‌اش -بن ری- که فروشنده عتیقه بود، به ارث برد. البته، اگر برآوردها درخصوص ارزش گربه عبوس درست باشد؛ بلکی عنوان ثروتمندترین گربه جهان را از دست خواهد داد.

۵- توماسو: یک پیرزن ایتالیایی این گربه ولگرد را در خیابانی در شهر رم پیدا کرد. وی پس از مرگش در سال ۲۰۱۱ میلادی، برای این گربه حدود ۱۳ میلیون دلار ثروت باقی گذاشت.

۶- دردسر: لیونا هلمزلی -ملکه خست- که در زمینه معاملات ملکی فعالیت می‌کرد و در سال ۲۰۰۷ میلادی درگذشت، ۱۲ میلیون دلار برای سگ خانگی‌اش «دردسر» به ارث گذاشت. با وجود این، دادگاه مبلغ ارثیه این سگ را به ۲ میلیون دلار کاهش داد. دردسر تا سال ۲۰۱۱ میلادی زنده بود.

 

7- کُنچیتا: کنچیتا که به نازپرورده‌ترین سگ جهان شهرت دارد، پس از مرگ صاحبش در سال ۲۰۱۰ میلادی، ۳ میلیون دلار به همراه یک عمارت ۸.۳ میلیون دلاری در ساحل میامی به ارث برد.

۸- گیگو: تنها مرغی که نامش در میان ۱۰ حیوان ثروتمند جهان دیده می‌شود، سال ۲۰۰۱ و پس از مرگ «مایلز بلکوِل» غول صنعت چاپ در انگلیس که در اواخر عمرش به مزرعه‌داری روی آورده بود، ۱۰ میلیون پوند (۱۵ میلیون دلار) به ارث برد.

۹- چانمان: ثروتمندترین میمون جهان سال ۲۰۱۵ از سوی یک زوج هندی خریداری شد. این زوج هندی معتقدند پس از خرید این میمون بود که کسب و کارشان رونق گرفت؛ بنابراین این حیوان را مانند فرزندشان بزرگ کرده‌ و بسیاری از امکانات رفاهی را در اختیار وی قرار داده‌اند. آنها حتی سال ۲۰۱۰ برای این میمون جشن عروسی برگزار کردند. این زوج هندی در وصیت‌نامه‌ خود، چانمان را به عنوان تنها وارث خود معرفی کرده‌اند.

۱۰- چوپت: گربه «کارل لاگرفلد» از مشهورترین طراحان لباس در قرن حاضر، به گفته صاحبش «مشهورترین و ثروتمندترین» گربه در جهان به‌شمار می‌رود. لاگرفلد می‌گوید چوپت از حیوانات دیگر و بچه‌ها متنفر است. این گربه سال گذشته برای حضور در آگهی‌های تبلیغاتی خودرو در آلمان و محصولات آرایشی در ژاپن، ۳.۳ میلیون دلار درآمد کسب کرد.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاه خود را بیان کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *